Wyszukiwarka Google dodaje tuner gitarowy do zestawu wbudowanych funkcji

Wyszukiwarka Google ma teraz łatwy w użyciu wbudowany tuner, który pozwala używać mikrofonu telefonu lub komputera do strojenia gitary, Policja Androida Raporty. Aby uzyskać dostęp do funkcji dodanej w tym tygodniu, po prostu wyszukaj „tuner google. Interfejs jest podobny do dziesiątek dostępnych już aplikacji do strojenia gitary. Grasz akord na gitarze, a Google wykryje ton, na który jest nakierowany, i powie Ci, aby „tun” lub „tun” zgodnie z wymaganiami.

Podobnie jak inne aplikacje do strojenia gitar, skuteczność tunera Google wydaje się w dużej mierze zależeć od sprzętu, z którym go używasz. Mój iPhone 12 Pro (przez Safari) lub komputer stacjonarny z systemem Windows z mikrofonem USB Blue Snowball (przez Edge) nie miał problemów ze słyszeniem i pomaganiem mi dostroić gitarę elektryczną bez wzmacniacza, ale bardzo przystępne cenowo urządzenie z Androidem, które obecnie testuję (używając Chrome) W ogóle tego nie odbieraj. Twój przebieg może się zasadniczo różnić.

Dostosować.
Zrzut ekranu: Google.com

Dostosować.
Zrzut ekranu: Google.com

Podobnie jak większość innych aplikacji do tunerów gitarowych, nie sądzę, że funkcja wyszukiwania Google wyeliminuje rynek dedykowanych tunerów sprzętowych, takich jak korg lub Prezydent. W dużej mierze zależy to od jakości mikrofonu w Twoim urządzeniu, nie ma możliwości łatwego podłączenia gitary elektrycznej, aby nie martwić się hałasem w tle. Ale jeśli potrzebujesz szybkiej samokontroli, wyszukiwarka Google już Ci to zapewni.

READ  Gracze Overwatch przegrywają tę wygraną z powodu nagród D.Va za sezon 30

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top