YouTube Test Smart Downloads pobiera 20 filmów tygodniowo: raport

Mówi się, że YouTube testuje nową funkcję, która pozwala użytkownikom cieszyć się treściami bez polegania na połączeniu danych. Nowa funkcja Smart Downloads YouTube może automatycznie pobierać filmy, gdy urządzenia z Androidem są połączone z siecią Wi-Fi. Najnowsza funkcja Smart Downloads umożliwia pobranie 20 polecanych filmów tygodniowo. Mówi się, że jest dostępna jako funkcja beta dla ograniczonych subskrybentów przez ograniczony czas. YouTube Music oferuje podobną funkcję Inteligentne pobieranie, która automatycznie pobiera muzykę podczas połączenia z Wi-Fi na podstawie historii słuchania przez użytkowników.

Przetestuj nową funkcję youtube Na Androidzie był pierwszy wzmiankowany Obsługiwane przez 9to5Google. Według raportu funkcja Smart Downloads może automatycznie pobierać 20 filmów tygodniowo, gdy urządzenie jest połączone z siecią Wi-Fi. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do treści offline pod nagłówkiem Inteligentne pobieranie, przechodząc do strony Pobieranie na karcie Biblioteka. Według raportu, testowanie nowej funkcji jest dostępne dla użytkowników w Europie. Gadgets 360 nie mógł zweryfikować nowej funkcji w aplikacji YouTube.

Podobno użytkownicy, którzy nie mają wystarczającej ilości miejsca w telefonie, aby pobrać 20 filmów w ciągu tygodnia, otrzymają powiadomienia. Mówi się również, że nowa funkcja działa w najnowszej wersji Androida. Ta funkcja jest dostępna jako funkcja beta dla subskrybentów Premium do 14 lutego.

muzyka z Youtube Oferuje również funkcję Smart Downloads dla członków Premium. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się muzyką w trybie offline, pobierając ulubione utwory i filmy na swoje urządzenia mobilne. Po włączeniu funkcji Inteligentne pobieranie aplikacja automatycznie pobierze treści na podstawie historii słuchania przez użytkownika po połączeniu z siecią Wi-Fi. Użytkownikom zaleca się ponowne łączenie się z Internetem co najmniej raz na 30 dni, aby zachować pobieranie.

W podobnym rozwoju mówi się, że YouTube jest rozwijanie Funkcja kontroli słuchania dla użytkowników Premium na Androida i iOS. Nowa funkcja daje użytkownikom dodatkowe sterowanie podczas słuchania muzyki na platformie. Umożliwia odtwarzanie, wstrzymywanie, przekazywanie, a nawet przewijanie filmów. Mówi się, że jest obecnie dostępny dla użytkowników z USA. Dostęp do funkcji kontroli słuchania można uzyskać, klikając ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu filmu na YouTube.

READ  12-minutowy materiał z „Forza Horizon 5” bada zakurzoną pustynię w Meksyku

Otrzymuj najnowsze wiadomości CES na temat Gadgets 360 na naszej stronie internetowej WPG 2022 środek.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top