Zoom przedstawia nową interaktywną aplikację dla Apple Vision Pro

Zoom przedstawia nową interaktywną aplikację dla Apple Vision Pro

Zoom ogłosił nową aplikację opracowaną dla Apple Vision Pro, która zostanie udostępniona 2 lutego. Aplikacja zapewnia bardziej ekspansywne i realistyczne środowisko interakcji użytkownika, zasadniczo tworząc bardziej tradycyjne i namacalne wrażenie spotkania na zdalnej platformie. Aplikacja integruje wideokonferencje w obszarze fizycznym użytkowników za pośrednictwem Apple Vision Pro Infinite Canvas, ułatwiając większe poczucie połączenia i integracji w rozproszonych zespołach.

„Zoom w Apple Vision Pro pomaga członkom zespołu pozostać w kontakcie bez względu na to, kiedy i gdzie pracują, a także w jaki sposób się komunikują i współpracują” – powiedziała Smita Hashim, menedżer produktu w Zoom. „Integracja Zoom z Apple Vision Pro i VisionOS poszerza obietnicę naszej platformy, która polega na zapewnieniu uczestnikom najwyższej jakości spotkań z dowolnego miejsca i realizacji naszego zaangażowania w bezproblemową współpracę i komunikację”.

W miarę ewolucji modeli pracy Zoom dąży do utrzymania łatwości komunikacji na pierwszym planie, wspierając osobiste, zdalne i hybrydowe struktury pracy. Nowa aplikacja zapewnia użytkownikom prawdziwe doświadczenia dzięki wysokiej jakości dźwiękowi i obrazowi oraz łatwą platformę do rozpoczynania, dołączania, współpracy i planowania spotkań. W szczególności użytkownicy Apple Vision Pro mogą spodziewać się innowacyjnych funkcji Zoom, udostępnionych przez VisionOS.

Użytkownicy będą reprezentowani przez „postacie” – przestrzenną reprezentację ich prawdziwego ja, z widocznymi ruchami twarzy i dłoni. Spatial Zoom zapewnia wciągające wrażenia, które można wygodnie skalować, aby stworzyć wrażenie dzielenia fizycznego pokoju ze współpracownikami i klientami, bez potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu fizycznego lub konfiguracji.

Dodatkowe funkcje aplikacji zostaną udostępnione później wiosną. Dodatki te obejmą udostępnianie obiektów 3D, idealne dla branż, które muszą udostępniać pliki 3D w ramach procesu komunikacji. Dzięki tej funkcji udostępnianie takich plików w kontekście określonego środowiska może podnieść poziom współpracy. Funkcja „Zoom Team Chat” zintegruje czat ze spotkaniami Zoom, umożliwiając łatwiejsze udostępnianie informacji. Funkcja Real World Pin pozwala użytkownikom przypiąć do pięciu uczestników Zoom Meeting do ich fizycznej przestrzeni, zwiększając poczucie fizycznej współobecności.

READ  Do Nintendo Switch Online dodano „Zadania i nagrody”

Nowa aplikacja dla Apple Vision Pro pojawia się po ogłoszeniu przez firmę Zoom w grudniu 2023 r. nowej aplikacji na Apple TV. Pomaga to w osiągnięciu celu Zoom, jakim jest zapewnienie nieograniczonej łączności międzyludzkiej za pośrednictwem jednej platformy obsługującej cały ekosystem Apple, w tym iPhone'a, iPada, Maca i CarPlay. Po premierze Apple Vision Pro 2 lutego 2024 r. użytkownicy będą mogli pobrać aplikację Zoom ze sklepu App Store.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *